מה זה לדעת על טיפולי לייזר קוסמטיים (ראה תמונות בסוף טקסט זה):

כל עור הוא ייחודי ודורש מספר שונה של טיפולים. הרופא צריך להעריך את מספר הטיפולים אשר ייתכן שיהיה צורך במקרה שלך. קח טיפולים אחד אחד ולראות את התוצאה לאחר כל טיפול. אם אין שיפור לאחר שני טיפולים, אתה כנראה צריך לשקול לעצור אותם לגמרי.

השגת הסרת שיער קבוע או מקבל תוצאות טובות עבור טיפולי לייזר קוסמטיים הוא לא הליך פשוט. במקרה של הסרת שיער, למשל, זה אומר לייזר צריך להרוס כל שורש השיער, אחרת השיער יגדל שוב. אם אתה מחשיב כי כל cm2 על החזה של האדם עשויים להיות עד 80 שורשי השיער על כל cm2 של אישה הפנים של עד 300, תוכל להבין את הקשיים הקשורים פעולות כאלה. אלא אם כן כל שורשי השיער נהרסים, התוצאה האסתטית תהיה בעייתית. אם שורשי השיער ממוקמים עמוק בעור, מפעיל לייזר צריך לעבוד בטווח אנרגיה גבוה מאוד, לפעמים עד 45-50 J אשר דורש שליטה מושלמת של הלייזר.

ודאו שאתם מטופלים על ידי רופא בעל ניסיון רב בטיפולים קוסמטיים בלייזר ומחזיקים ברשיון הישראלי לתרגול רפואי. הרופא שנותן לך טיפולים צריך לקחת אחריות מלאה על הטיפול שלך ואת התוצאות.

שים לב: טיפולי לייזר הם בטוח ויעיל רק כאשר הם מבוצעים על ידי רופא מורשה המתמחה בתחום זה.

לכן השימוש בלייזר לטיפולים קוסמטיים (בניגוד, למשל, IPL), על פי תקנות משרד הבריאות, שמור אך ורק לרופאים.

האם יש תופעות לוואי אפשריות?

תופעות לוואי זמניות
לאחר הטיפול יש לך אריתמה זמנית (אדמומיות) או בצוואר זמני לכל פוליקולרי (נפיחות / בליטות).
כל התגובות הראשונית צריך להתיישב בתוך 48 שעות תקופה.
ג'ל אלוורה ו מגניב / חבילות קרח יש להשתמש כדי להפחית גירוי.

תופעות לוואי נדירות
תופעות הלוואי הבאות הן נדירות מאוד וניתן להימנע מהן על ידי העצה הבאה טיפול:
היפר-פיגמנטציה (כהה של העור) והייפו-פיגמנטציה (היפומלאנוזיס אידופתית, כתמים לבנים) ניתן להימנע על ידי הקפדה על שימוש בקרם הגנה לשמש (SPF 50) ולהימנע מחשיפה לשמש לפחות 6 שבועות לאחר הטיפול בלייזר.
חלק מהאנשים עלולים לחוות קרום בעור באזור הנגוע. זה בדרך כלל א בעיה קטנה אבל יכול להיות לא נוח. קרום יכול לפעמים לגרום גרידה זמנית. על ידי טיפול באזור המטופל לאחר הסרת לייזר, כגון באמצעות קרם הגנה ולהימנע מחשיפה לשמש, אדם יכול למנוע בעיות מתמשכות מטיפול זה. תנאים צפויים אלה ידועים ומוכרים, ותפתור את עצמן בזמן קצר יחסית.

Hair removal

Hair Removal LIGHTSHEER XC DIODE LASER

LIGHTSHEER XC DIODE LASER

Hair Removal LIGHTSHEER XC DIODE LASER